Как работается украинскому бизнесу, который принимает к оплате биткоин?

Недавно мы писали о стартапе, который ставит своей целью упростить бизнесам использование криптовалют.

Однако, проект Graft несмотря на то, что у команды уже есть готовый прототип, только готовится к запуску в следующем году. А как работается украинским бизнесам, которые принимают к оплате криптовалюту уже сегодня? Об этом мы поговорили с Маркияном Юринцем, сооснователем и CMO львовского коворкинга OK Factory.

Маркиян Юринец, сооснователь и CMO львовского коворкинга OK Factory

Правда ли, что вы принимаете к оплате криптовалюты?

Привіт, так, ми приймаємо до оплати криптовалюти. Зазвичай така річ дуже є дивною для людей з СНД, але якщо твій таргет є світовим (наш коворкінг добре цінується в ЄС, США тощо), то це більш менш нормально.

Почему вы приняли такое решение?

Ми з моїм партнером з бізнесу завжди були фанатами і прихильниками криптовалют. З тих часів, коли можна було майнити за допомогою usb miner на власному ПК. Далі справи трохи забулись, і я лише продовжував слідкувати за криптовалютами. Нове дихання надала мені наша українська КРБ як валюта. Я дуже ціную спільноту, яка є там, і те, що вони роблять.

Возникают ли у вас какие-то сложности с этим?

Так, інколи не завжди зрозуміло, який курс є правильним, чи який курс є реальним у еквіваленті крипто\долар\євро. Тому тут стараємось бути точними, але не дуже чіплятися за останній цент. Інколи резиденти не готові нам платити через криптовалюту, але вони мають цю опцію. Тому це ми робимо на наступний день чи згодом. Наприклад, один коворкер вислав нам гроші вже після того, як вернувся в свою країну; в нас немає причин не довіряти людям.

Как часто ваши гости расплачиваются криптовалютами?

Знаєш, криптовалюти насправді - це як наклейка Tripadvisor на твоєму готелі чи ресторані. Людям важливо бачити, що ми не просто офіс, місце, а креативне, інноваційне місце, і там не може не бути чогось, що змінює світ. Тому, коли потенційний резидент цікавиться нами, можливість заплатити криптовалютою діє як магніт: "Це те місце, де я хочу бути, це моя тусовка”; ми даємо можливість, вибір для клієнта, далі діло за ним, і це, на мою думку, правильно.

Хотели бы вы что-то улучшить в работе с криптовалютами?

Для початку, закон, щоб це було простіше. Також хотілось би відійти від шаблону, що якщо за криптовалюту, то автоматично це даркнет. Це трохи лякає завжди ;)

Лучшие криптовалютные биржи 2019 года для начинающих трейдеров

Комментарии

Больше криптоновостей

Рейтинг бирж криптовалют: Обзор лучших платформ 2017-2018 годов